Download image


KROK ZA KROKEM


Provedeme Vás technikou čištění přístrojů každodenního použití (jako např. počítačů, notebooků, telefonů, atd.).
3 nezbytné, ale přitom tak jednoduché kroky k dokonale čistému pracovnímu prostředí.


D-11 ČISTÍCÍ UTĚRKY NA OBRAZOVKY
alias VIKTOR ČISTIČ Čistící utěrky navlhčené jemným, velice dobře vytíratelným roztokem. Šetrně a jemně čistí a chrání čištěný povrch. Účinně odstraňují prach, mastný povlak, otisky prstů a další nečistoty. Neutralizují antistatický náboj. Bezalkoholové.
D-21 ČISTÍCÍ UTĚRKY NA PLASTY
alias MEJLA ČISTIČ Čistící vlhčené utěrky na plastové a kovové části výpočetní a kancelářské techniky, např. tiskárny, klávesnice, faxy, telefony, atd.  Účinně odstraňují i úporné nečistoty, usazený prach, mastnotu a zbytky lepidel, pigmentové nečistoty, barviva. Při pravidelném ošetřování zabraňují stárnutí (žloutnutí) plastových povrchů.
2aS-5012 PREMIUM NOTEBOOK CLEAN CRYSTAL SHINE
alias CESTOVATEL Jemný čistící roztok na obrazovky spolu s jedinečnými čistícími schopnostmi utěrky DWIPES zaručuje dokonalé vyčištění všech, i těch nejcitlivějších, typů obrazovek. Cestovní balení!
2b
3125 ČISTÍCÍ ROZTOK NA OBRAZOVKY
alias ILUZIONISTA Vysoce účinný čistící roztok na obrazovky rychle a bez námahy odstraní různé provozní nečistoty, prach i mastnotu. Má výrazný antistatický účinek a neobsahuje alkohol. Doporučujeme použít v kombinaci se suchými utěrkami D-CLEAN®.
S-5002 PREMIUM SCREEN CLEAN ULTRA GEL
alias GELTLEMAN Jediněčné složení čistícího gelu v kombinaci s profesionální mikrofázovou utěrkou DWIPES zaručuje rychlé, jednoduché a dokonalé vyčištění plasmových obrazovek, TFT/LCD/LED monitorů a notebooků. Gel nezatéká a je bez alkoholu !
P-2000 ANTISTATICKÁ ČISTÍCÍ PĚNA
alias VENUŠE Odstraňuje hluboko usazené mastné nečistoty a prach ze všech povrchů kancelářské a výpočetní techniky. Vysoké povrchové napětí zaručuje, že pěna ani po nastříkání na čištěnou plochu nezatéká.
Vhodná na čištění plastových povrchů, skleněných povrchů i nábytku včetně imitace kůže. K vytření uvolněných nečistot doporučujeme použít suchou utěrku D-CLEAN®.
DW-4040 MIKROFÁZOVÁ UTĚRKA
alias NESMRTELNÁ Vysoká hustota vláken a kompaktní vláknová struktura dávají této profesionální mikrofázové utěrce DWIPES výjimečné čistící schopnosti při mokrém i suchém čištění. Utěrka je mimořádně jemná na dotek, nepoškrábe ani ty nejcitlivější povrchy a nezanechává vlákna. Navíc je pratelná a s dlouhou životností.
S-5006 PREMIUM CLEANING PEN ULTRA GEL
alias ČILSKÉ PERO Jediněčná novinka v čištění vyrobena speciálně pro cestovatelské typy nebo jako šikovná pomůcka do školy. Tzv. ČILSKÉ PERO obsahuje vysoce účinný gel, jehož speciální složení umožňuje čištění a přímou aplikaci i na horké povrchy a displeje bez zanechání nežádoucích skvrn či šmuh. Mini rozměry pera umožňují jeho přibalení do každé tašky či kapsy a jeho rychlé a jednoduché použití v každé situaci.
HS-1515 HYDRASPUNOVÉ UTĚRKY
alias DO SUCHA Díky dokonale nastavené kombinaci bavlny a polyesteru spojují tyto utěrky optimálním způsobem rychlou savost s mechanickou pevností v suchém i mokrém stavu. Netkaná textilie se vyrábí speciální technologií propichování vodní tryskou. Vhodné i na čištění velice citlivých povrchů.
|   ENGLISH